خوراک کدو بادمجان برای فیتنس کاران
طرز تهیه خوراک قارچ مخصوص برای فیتنس کاران
جولای 22, 2019
نمایش همه
دوره آنلاین فیتنس عمومی

دوره آنلاین فیتنس عمومی

برگذاری دوره ها

دوره  آنلاین فیتنس

دوره  آنلاین فیتنس

دوره آنلاین فیتنس عمومی

دوره آنلاین فیتنس عمومی

امروزه دوره های ورزشی آنلاین در تمام دنیا رواج پیدا کرده و افراد زیادی با استفاده از روش‌های متفاوت مانند صفحات اینستاگرام و… مشغول ورزش آنلاین در خانه یا هر محل دیگری هستند.

شیوع ویروس کرونا یا کووید ۱۹ باعث ایجاد تغییراتی در روال عادی زندگی همه ما شده، به همین خاطرتصمیم گرفتم تا دوره آنلاین فیتنسرا فعلا در بستر لایو اینستاگرام برگزار کنم.

دوره  آنلاین فیتنس در اینستاگرام، توسط مهدی طاهریان

دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)قابل اجرا برای همه

اگر به ورزش آنلاین در خانه علاقمندید می‌توانید از مهارت بنده استفاده کنید. کلاس آنلاین فیتنس بنده برای اکثر افراد مناسب است و شما می‌توانید به راحتی با من در منزل یا محل کار تمرین کنید.

این برنامه زنده شامل حرکاتی بر پایه‌ی تمرینات تناسب اندام،تمرینات کششی و یوگا و توضیحات کامل آموزشی است و شما به جمع ما که مشغول تمرین هستیم خواهید پیوست.

دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)، هرجا هستی سه روز در هفته با من تمرین کن

دوره آنلاین فیتنس عمومی

دوره آنلاین فیتنس عمومی

روش دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)

گروه ورزشی بی فیت با سابقه ۱۰ساله در دوره های آنلاین از زمان شکل گیری شبکه اجتماعی فیسبوک تجربیات خوبی را رقم زده است و موجب رضایت ورزشکاران خود بوده است.

در این روش که یکی از علمی ترین روش ها برای مدیریت هوشمند ورزشکار هست بعد از ثبت نام ورزشکار تمام اطلاعات مورد نیاز فرد ورزشکار گرفته می شود و بر اساس شرایط خاص ورزشکار ،کد منحصر به فرد ورزشکار ثبت می شود و اطلاعات ورزشکار ثبت می شود .

بر اساس اطلاعات ورزشکار و شرایط خاص ورزشکار نکات تمرین و تغذیه برای ایشان ارسال می شود که در روند سلامتی و پشرفته ورزشکار نتیجه چشمگیری دارد.

در روش دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)، تمرینات ورزشی به صورت عمومی برای تمام  افرادی که علاقه مند هستد طراحی شده است و فردی که نمی تواند به خاطر شرایط جسمی یا سنی در این دوره شرکت کند بعد از آنالیز اطلاعات فرد دوره مخصوص شرایط فرد به او معرفی می شود.

 

تمرینات فیتنس به سبک تمرینی مهدی طاهریان آموزش داده می شود که سال ها با این سبک تمرینی نتایج مثبتی برای خود و ورزشکاران رقم خورده است.

تمرینات فیتنس که سرعت رسیدن به تناسب اندام را زیاد می کند و ترکیب تمرینات با کش بدنسازی ،دمبل،تمرینات کششی و یوگا،تمرینات هوازی پکج تمرینی است که برای ورزشکاران در نظر گرفته ایم.

که توسط مهدی طاهریان اجرا می‌شود.

در این روش از مفهوم یادگیری دنباله‌دار و سپس گره زدن تمرینات به یکدیگر به گونه‌ای استفاده می‌شود که حرکات در بدن شما جاری و ساری ‌شود. تمرینی پیوسته، روان و هوشمندانه که تنها با سه جلسه در هفته تمرین، بدن و زندگی شما تغییراتی اساسی پیدا می‌کند.

در تمرینات ترکیبی تناسب اندام نه تنها یک توالی کلی وجود دارد، بلکه شما متوجه جریان خاصی بین حرکات خواهید شد. این جریان پیوسته، روان و منظم باعث باز شدن مسیر‌های انرژی می‌شود و مرکز بدن شما را چون کوره‌ای گداخته می‌کند.

در دوره آموزش آنلاین: تمرینات به روانترین شکل ممکن ترکیب می‌شوند و انتقال از یک حرکت به حرکت بعدی با حساسیت خاصی جریان می‌یابد، تا بدن شما به راحتی پذیرای این جریان باشد.

این روش یک تمرین کامل و تمام بدنی است که با تمرکز ذهن، تنظیم تنفس و استفاده از قدرت درونی، شما را از هر لحاظ متعادل می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا حرکات را در ذهن و جسم خود نهادینه کنید.

البته نباید انتظار داشته باشید که این کلاس آنلاین دقیقا شبیه کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی  فیتنس باشد. اگر پیش از این فیتنس را انجام داده باشید، مطمئناً برخی حرکات را تشخیص خواهید داد، اما به زودی متوجه خواهید شد که با روش تمرینی متفاوت‌تری روبرو هستید.

پس پیشنهاد می‌کنم به ما بپیوندید و سبک زندگی جدید  را تجربه کنید

برای آشنایی بیشتر با مدرس این دوره می توانید لینک های زیر را کلیک کنید.

رزومه مهدی طاهریان

مزایای شرکت در دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)

سوالی که شاید برای شما مطرح شود این است که چرا دوره  آنلاین فیتنس (عمومی) را انتخاب کنم؟

دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)مزایای خاصی دارد، حضور در این دوره مستلزم رفت و آمد نیست و نیاز نیست شما به باشگاه بروید، بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می‌کنید، ساعت‌ها در ترافیک و آلودگی هوا نخواهید ماند.

مزیت‌ دیگر شرکت در دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)این است که شما می‌توانید هرجایی که هستید در آن حضور پیدا کنید، مثلا در محل کار یا زمانی که در مسافرت هستید.

حتی می‌توانید به صورت گروهی همراه اعضای خانواده یا دوستان در کنار هم تمرین کنید(با توجه به این که هر فرد کد مورد نظر خود را دریافت کند)، یا می‌توانید در هر شهر یا کشوری که هستید به کلاس بپیوندید.

دوره  آنلاین فیتنس

دوره  آنلاین فیتنس همچنین اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که دسترسی به باشگاه ورزشی ندارید یا کمبود وقت دارید یا به هر دلیلی نمی‌توانید از خانه خارج شوید بهترین راه شرکت در دوره  آنلاین فیتنس (عمومی) است.

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و از آنجا که اینستاگرام روی انواع تلفن همراه، تلویزیون‌های هوشمند و لپ تاپ ها در دسترس است، پس شما با توجه به امکاناتی که دارید می‌توانید به راحتی به جمع ما بپیوندید.

درضمن این دوره  آنلاین فیتنس (عمومی) از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. کلاس‌های حضوری که در باشگاه تشکیل می‌شود، دارای قیمت بالاتری نسبت به کلاس‌های آنلاین هستند.

نکته دیگر اینکه ویدئو هر جلسه از دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)برای چندین روز در صفحه اینستاگرام اختصاصی کلاس ذخیره می‌شود و می‌توانید بدون محدویت و چندین بار ویدئو تمرین‌ها را مشاهده کنید.

دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)آنلاین برای خانم‌ها و آقایان توسط مهدی طاهریان

ثبت نام در دوره  آنلاین فیتنس (عمومی)

اما شرایط دوره  آنلاین فیتنس (عمومی) چیست؟

این دوره آنلاین بر پایه و اساس تمرینات فیتنس و در روزهای شنبه ، دوشنبه،چهارشنبه به صورت زنده در لایو اینستاگرام برگزار می‌شود و هر جلسه از کلاس تقریبا ۴۵ دقیقه الی ۶۰دقیقه‌ است.

هزینه ثبت نام برای ۱۲ جلسه در ماه ۲۴۰,۰۰۰ هزارتومان است.

*ورزشکارانی که ۵نفر را به دوره معرفی کنند و آن افراد ثبت نام کنند، هزینه دوره برای معرفی کننده رایگان است.(اگر هم قبلا هزینه پرداخت کرده اند برای آن ها واریز می شود یا برای دوره بعدی حساب آنها شارژ می شود.

*ورزشکارانی که ۳نفر را به دوره معرفی کنند و آن افراد ثبت نام کنند هزینه دوره برای معرفی کننده با ۵۰درصد تخفیف محاسبه می شود.(اگر هم قبلا هزینه پرداخت کرده اند برای آن ها واریز می شود یا برای دوره بعدی حساب آنها شارژ می شود.

*فرهنگیان و پرستاران۵۰درصد تخفیف

دوره  آنلاین فیتنس

دوره  آنلاین فیتنس

برای ثبت نام در  دوره آنلاین بعد از واریز مبلغ دوره به نام مهدی طاهریان بانک آینده ۶۳۶۲۱۴۱۰۴۲۷۶۲۸۰۸عکس پرداختی خود را به شماره وات ساپ ۰۹۳۳۷۲۰۲۴۲۰ارسال کنید تا موارد ثبت نام تکمیل شود.

یک اکانت اختصاصی برای دوره فیتنس در اینستاگرام در نظر گرفته شده که پرایوت است و فقط افرادی که ثبت نام کرده‌اند قادر به شرکت در دوره و دیدن آنلاین تمرینات و ویدئوهای ذخیزه شده هستند.

پس از ثبت نام وارد صفحه دوره فیتنس در اینستگرام شوید، دکمه Follow Request را بزنید و منتظر باشید تا درخواست شما بررسی و پذیرفته شود.

 

 دقت داشته باشید کلاس به صورت زنده یا لایو در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۷صبح برگزار می‌شود و ویدئو تمرین در بخش IGTV اینستاگرام ذخیره خواهد ماند.

اگر نتوانستید راس ساعت آنلاین شوید، ویدئو هر جلسه تمرین آنلاین تا آخر هفته درIGTV instageram در دسترس شما است و می‌توانید هر زمان که فرصت داشتید با آن تمرین کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و قطع شدن لایو، جلسه جبرانی برگزار خواهد شد.یا ویدیو پشتیبانی در اینستا ذخیره می شود.

ثبت نام در دوره بهمن‌ماه و پرداخت آنلاین

دوره  آنلاین فیتنس

دوره  آنلاین فیتنس

هزینه دوره را به این شماره ۶۳۶۲۱۴۱۰۴۲۷۶۲۸۰۸ به نام مهدی طاهریان کارت به کارت کنید و رسید واریز وجه را به شماره واتس آپ ۰۹۳۳۷۲۰۲۴۲۰ ارسال کنید.

شماره واتس آپ ۰۹۳۳۷۲۰۲۴۲۰

اگر در مورد شرایط کلاس، نحوه ثبت نام یا برگزاری کلاس سوال دارید، با شماره‌ای بالا در واتساپ ارتباط برقرار کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمنتظر تماس شما هستیم
Open chat