ماهی برای فیتنس
ضرورت مصرف ماهی برای فیتنس کاران
آذر ۱۷, ۱۳۹۶
ویتامین B کمپلکس برای فیتنس
نقش ویتامین B کمپلکس برای فیتنس کاران
آذر ۲۵, ۱۳۹۶
نمایش همه

ضرورت مصرف گوشت ماکیان برای فیتنس کاران

ضرورت مصرف گوشت ماکیان برای فیتنس

ضرورت مصرف گوشت ماکیان برای فیتنس

نویسنده:مدل بین المللی و مربی فیتنس مهدی طاهریان

در این نوشته مهدی طاهریان کارشناس تغذیه ورزشی و مربی فیتنس به بررسی ضرورت غلات برای فیتنس کاران می پردازد.

ماکیان ، سرشار از پروتئین

ماکیان منابع طبیعی پروتئین ، ویتامین های B و اندکی آهن هستند ، که اگر پوست آن ها را بگیرید ، کمی چربی نیز دارند . مراقب باشید ماکیانی را انتخاب کنید که سالم و مغذی باشند .

خوراکی سبک برای هر زمان

جوجه و دیگر ماکیان از قبیل بوقلمون ، اردک و مرغ شاخدار ، برای استفاده در یک برنامه غذایی انرژی زا و سرشار ازپروتئین مطلوب هستند و در بسیاری اوقات خوراکی مغذی ، خوشمزه وسودمند را فراهم میکنند . تنوع ماکیان زیاد است و مکمل بسیاری از خوراک های فرعی مانند سبزیجات ، گوجه فرنگی ، غلاتی مانند برنج و حتی میوه – که فرآورده های خوشمزه ای با طعم و بوی زردآلو و خربزه و هندوانه فراهم میکند – هستند .

پخت ماکیان

ماکیان را میتوان بطور درسته یا تکه شده پخت ، که هر یک را نیز به روش های میتوان تهیه کرد . از سیخ زدن ، پختن و سرخ کردن گرفته تا بریان کردن و کباب و آب پز کردن ، یا حتی میتوان آن را به سوپ و نوعی غذا که مرکب از گوشت و لوبیا است اضافه کرد . رسیدن به دما و زمان مناسب برای پخت ضروری است ، بطوری که ماکیان را هرگز نباید نیم پز خورد ، زیرا ممکن است باکتری در آن وجود داشته و اگر بیش از حد پخته شود ، گوشت ، سفت و رشته رشته میشود . برای تهیه جوجه کباب که یکی از آسان ترین و خوشمزه ترین خوراک های ماکیان است از رهنمود زیر استفاده کنید :
از قبل اجاق را با حرارت ۲۰۰ درجه ی سانتی گراد یا ۴۰۰ درجه ی فارنهایت گرم کنید . بعد از اینکه جوجه را تمیز کزدید ، آن را فشار دهید و سپس داخل کباب پز اجاق بگذارید . برای پخت هر ۴۵۰ گرم ، ۲۰ دقیقه زمان صرف کنید . اگر جوجه بزرگ بود ، آن را با زرورق بپوشانید تا در نهایت در ۱۵ دقیقه بپزد .

کارشناس تغذیه ورزشی مهدی طاهریان

برنامه فیتنس برنامه غذایی فیتنس برنامه مکمل برنامه هوازی برنامه تمرین با وزنه برنامه تمرین در منزل برنامه تمرین در پارک آموزش فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس

 

برنامه رژیم غذایی و تمرین 09337202420

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-مدلینگ

سایت-گروه-ورزشی-بی-فیت

مرجع-تمرینات-بدنسازی-و-فیتنس

مرجع-تمرینات-بدنسازی-و-فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس

  • گوشت ماکیان برای فیتنس
  • گوشت ماکیان برای فیتنس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *