فیتنس بانوان
فیتنس بانوان
نوامبر 21, 2017
Eویتامین
ویتامین مهم برای فیتنسکار (ویتامین (E
نوامبر 27, 2017
نمایش همه
تی آر ایکس

تی آر ایکس

نویسنده:مدل بین المللی و مربی فیتنس مهدی طاهریان

در این نوشته مهدی طاهریان کارشناس تغذیه ورزشی و مربی فیتنس به بررسی و شناخت TRXتی آر ایکس برای ورزشکاران فیتنس می پردازد.

تی آر ایکس ابزار ورزشی کم جا و سبک هست که حرکات تمرینی بسیاری را می توان با این ابزار تمرین کرد.
امروزه استفاده از ابزار TRXتی آر ایکس مورد توجه قرار گرفته شده و ورزشکاران زیادی از این ابزار برای بالا بردن آمادگی جسمانی خود استفاده می کنن.

تاریخچه تی آر ایکس

نیروهای نظامی برای تمرینات نیروهای خود سخت ترین تمرینات ورزشی را برای بالا بردن آمادگی جسمانی نیرو های خود به کار می برند.
نیروی دریایی یکی از اولین نیرو های نظامی بودند که از این ابزار ورزشی استفاده کردند و برای بالا بردن و تقویت استقامت, قدرت بدنی, تعادل, انعطاف پذیری, سرعت و چابکی در آمادگی جسمانی ارتش و نیروی دریای از این ابزار بهره بردند.
ابزاری سبک کم جا و بسیار کاربردی این وسیله ساده است و قدرت عجیبی دارد.
تنوع الگوی حرکتی و مفیدی که می توانید انجام دهید این دستگاه را به یکی از بهترین های جهان تبدیل می کند. ساده, راحت و مناسب تمرینای مثل حرکات روزمره زندگی.
وسیله طراحی شده عبارت بود از یک بند چتر بازی و دو دسته که هیچ گونه کشی در آن بکار نرفته و بسیار محکم و مقاوم می باشد و فرد با آویزان شدن از آن و با وزن بدن خود, می توانست هرگونه حرکات و تمرینات کامل آمادگی جسمانی را بدون خطر و با وزن بدن خود انجام دهد و این خیلی سریع در تمام گروههای ورزشی و نظامی رشد کرد

کارشناس تغذیه ورزشی مهدی طاهریان

برنامه فیتنس برنامه غذایی فیتنس برنامه مکمل برنامه هوازی برنامه تمرین با وزنه برنامه تمرین در منزل برنامه تمرین در پارک آموزش فیتنس

تی آر ایکس

4 دیدگاه ها

  1. ehsan 67 گفت:

    مطلب مفیدی بود ، خدا قوت

  2. mipsicef گفت:

    از مطالب مفید سایتتون ممنونم

  3. جالب بود! ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمنتظر تماس شما هستیم