سالاد برای فیتنس
فواید سالاد برای فیتنس کاران
نوامبر 9, 2017
نمایش همه

بعد از تمرینات پر فشار فیتنس چه مکملی مناسب است؟

مکمل در فیتنس

مکمل در فیتنس

نویسنده:مدل بین المللی و مربی فیتنس مهدی طاهریان

در این نوشته مهدی طاهریان کارشناس تغذیه ورزشی و مربی فیتنس به این سوال مهم پاسخ می دهد که بعد از تمرینات پر فشار فیتنس چه مکملی مناسب است؟

در مقدمه این موضوع خاطر نشان میکنم مصرف مکمل ها باید به صلاحدید مربی فیتنس و کارشناس تغذیه ورزشی انجام شود،و مربی فیتنس یا کارشناس تغذیه ورزشی با در نظر گرفتن مشخصات ورزشکار و مدیریت روند پیشرفت او این پیشنهاد را به ورزشکار میدهد،در نتیجه مصرف هر مکملی به صورت سر خود و بدون آگاهی توسط ورزشکار در روند پیشرفت و سلامتی او خلل ایجاد می کند.

مربی تخصصی فیتنس در زمان های خاص برنامه تمرینی پر فشار و با شدت بالا به فیتنس کارن ارائه مید هد. که این امر باعث می شود در بعضی اوقات ورزشکار دچار درد مفصل شود. برای رهایی از درد مفاصل و تقویت مفاصل از مکملی ماننده مکمل گلوکوزامین استفاده می شود.

گلوکوزامین در فیتنس

گلوکوزامین در برطرف کردن دردهای مفصلی و ارتقاء عملکرد مفاصل بسیار مؤثر می باشد. علاوه بر این مشخص شده است که گلوکوزامین به دوباره سازی غضروف های صدمه دیده نیز کمک می کند. در مصرف این مکمل با صلاحدید مربی فیتنس یا کارشناس تغذیه ورزشی برای ورزشکار مشخص می شود.

کارشناس تغذیه ورزشی و مربی فیتنس با در نظر گرفتن مشخصات و اهداف ورزشکار و علم تداخل دارو این مکمل را در لیست برنامه مکملی او قرار می دهد و با علم و آگاهی، دز مصرف و زمان مصرف ورزشکار رو مشخص می کنید .

کارشناس تغذیه ورزشی مهدی طاهریان

برنامه فیتنس برنامه غذایی فیتنس آموزش فیتنس

برنامه رژیم غذایی و تمرین 09337202420

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-فیتنس،

سایت-تخصصی-مدلینگ

سایت-گروه-ورزشی-بی-فیت

مرجع-تمرینات-بدنسازی-و-فیتنس

مرجع-تمرینات-بدنسازی-و-فیتنس

2 دیدگاه ها

  1. آلاچیق چوبی گفت:

    سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به
    کارتون ادامه بدین

  2. واقعا گلوکوزامین خیلی خوبه من شخصا ازش نتیجه گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمنتظر تماس شما هستیم